Wskazówki trwania w naszej Wspólnocie Zegara - SZKOŁA ŻYCIA W WOLI BOŻEJ

Proszę ZAPAMIĘTAĆ (dla wszystkich którzy do nas dołączyli i trwają):

 1. Każdy modli się z książki 24 godz. Męka J. Ch. według Luizy Piccarreta. Są też na YouTube nagrania.
 2. Zaczynasz rozważania w sobotę numerem godziny, którą ci wyznaczyliśmy.
 3. Rozważasz przez cały tydzień tę samą godzinę, uczysz się nią dosłownie: Zlewać w Miłości w JEDNO z cierpieniem Jezusa. – Proszę słuchaj nagrań na grupie WhatsApp EchoBogaFIAT i YouTube ( o tej samej nazwie Echo of GodFIAT) lub czytaj książkę Szkoła Modlitwy w Woli Bożej.
 4. Po tygodniu rozważań wyznaczonej godziny, od soboty zmiana na kolejną godzinę (będziemy wysyłać Wam zmiany). Nową godziną zaczynamy się modlić od soboty do piątku.
 5. Modlisz się przez tydzień tą samą godziną w czasie dla ciebie NAJDOGODNIEJSZYM na modlitwę i tak długo jak tego pragniesz lub czas ci pozwala.
 6. To znaczy, nie ważne o której godzinie w ciągu dnia się modlisz, ważne jest abyś solidnie i codziennie ją odmówił przez 7 dni w tygodniu (czyli codziennie). Jeśli nie dasz rady odmówić swojej godziny to napisz do osoby z twojej godziny to ci pomoże. Zaznajom się z tym z kim jesteś w jednej godzinie. Długie godziny możecie między sobą dzielić np. Ty do połowy a kolega od połowy lub jak się między sobą dogadacie, także w 3,4 – osoby.
 7. Łączymy się wszyscy w tak zwanej modlitwie KRĄŻENIA Zegara. Odmawiając codziennie 24godz.Męki Pańskiej. Jeden modli się za drugiego jesteśmy jedno w Cierpieniu Chrystusa…to przepiękne! JEDNYM CIAŁEM… Trwamy w ciągłej modlitwie ZJEDNOCZENIA.
  Aby Mu, JEZUSOWI❤️ zadośćuczynić.
  Jesteśmy w różnych miejscach a Miłość do Jezusa Chrystusa łączy nas wtapiając się w Niego i w nas wszystkich! To dla Niego największy DAR!!!
 8. W piątki (co dwa – trzy tygodnie) po zmianie godzin będziemy grupę zostawiać otwartą do niedzieli godz.10-siątej. To znaczy, że zapraszamy w tym czasie do dzielenia się doświadczeniem przeżytych godzin, brania udziału w dzieleniu się sobą. Dajemy świadectwa.
 9. Bardzo Was prosimy aby poruszać tematy i dawać świadectwa tylko związane z Zegarem, Wolą Bożą, Maryją, ze swoim nawróceniem. Nie! wstawiamy proszę żadnych innych z YouTube, modlitw itd. PROSZĘ O TO abyśmy zostali na tej grupie tylko w temacie Woli Bożej.
  Nie dajemy👉🙏
  JEST NAS PONAD 💯 OSÓB.
  Pamiętaj Niedziela jest dla Pana i rodziny. Nie zapominaj o czystym sercu:
  – Spowiedź 1x miesiącu
  – Według możliwości codzienna Msza święta.
  – Odmawiaj Różaniec – ma moc egzorcyzmu.
  – Czytaj codzienną Ewangelię.
  – Adoracja ❤️🙏!!!

  Kochamy Ciebie.